Audio-Technica AT-LP120XUSB
Dizayn: Zamonaviy, lekin plastik
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK - bu zamonaviy dizaynga ega engil aylanuvchi patnis.
Sozlash: tez va ogʻriqsiz
Umumiylik: Ajoyib audio chiqishi va formatni qoʻllab-quvvatlash
Ovoz sifati: tizimdan tizimga farq qiladi
Quyi chiziq
Narxi: taqdim etgan narsa uchun munosib narx
Audio-Technica AT-LP120XUSB-BK va Sony PS-LX310BT
Jiddiy audiofillar uchun ajoyib premium variant
Xususiyatlar
- Mahsulot nomi AT-LP120XUSB
- Mahsulot brendi Audio-Technica
- SKU AT-LP120XUSB-BK
- Ogʻirligi 20,1 funt.
- Mahsulot oʻlchamlari 17,8 x 13,86 x 5,57 dyuym
- Rangli kumush va qora
- Dvigatel DC servo motor
- Drive usuli Direct Drive
- Ayuminiy quyma aylanma plastina
- Moment >1,0 kgf.sm
- tormoz tizimi Elektron tormoz
- Signaldan shovqin nisbati >50 dB
- Chiqish darajasi Pre-amp “FONO”: 1 kHz chastotada 4 mV nominal, 5 sm/sek Pre-amp “LINE”: 240 mV nominal 1 kHz, 5 sm/sek
- Phono Preamp kuchayishi: 36 dB nominal, RIAA tenglashtirildi
- USB funktsiyasi A/D, D/A - 16-bit/44,1 kHz yoki 48 kHz USB tanlash mumkin
- Quvvat manbaiga talab 120V AC, 60 Gts
- Toner turi echib olinadigan bosh qopqog'i bilan muvozanatli S shaklidagi tonearm
- Effektiv qoʻl uzunligi 230,5 mm
- Osilish 16 mm